Przybliżony adres:
Bażantów 6b
Katowice

Informacje podstawowe

Opinie o Ivet

Dodaj opinię
Monia
5/5
Polecam :-)
Marek
1/5
Nie polecam- zdzieraja kasę a diagnozy kompletnie bez sensu!!! Leczenie nie trafione, pies zdechł w meczarniach.
Kasia
1/5
Nie polecam. Wyglądają profesjonalnie i są miłe, ale nie mają doświadczenia i wiedzy. Przez ich błędy moje zwierzę naprawdę cierpiało. Do tego usuwają negatywne opinie z google, interesuje je tylko dobra opinia prowadząca do napływu kolejnych klientów i ich gotówki.
tomek
1/5
Nie polecam !!!! zdzierają kasę nie dbają o dobro zwierząt !!! obsługa nie miła. już nigdy tam nie wrócę
konrad
1/5
Tragedia. Przerażające, że taka niekompetencja jest bezkarna. Potwierdzam komentarz dotyczący niemożności dodania negatywnej opinii na google. Jakimś cudem pozostaje niewidoczna pomimo nie naruszenia zasad.
Darek
1/5
Usuwają negatywne komentarze z google a pozytywne kupione .
Natalka
1/5
Omijać !!! Młode lekarki nie znają się na leczeniu
Olga
1/5
Nie polecamy podali naszemu psu krople do oczu ze sterydami kiedy to pies miał inna zupełnie przypadłość . Chciałam wystawić negatywna opinie na google i się nie da.
Coś chyba jest na rzeczy jeśli się nie da wystawić opinii negatywnej !!!!!!
Rafał
1/5
Proponuję, aby wszystkie osoby trafiające tutaj i podobnie jak ja zbulwersowane niemożnością wystawienia uczciwego, zasłużonego negatywa (raz nawet jeden, który przez chwilę się pojawił zniknął po kilku dniach) zgłaszały sprawę do googla. Może w końcu uda się zrobić z tym porządek, bo to nieuczciwe działanie mające na celu zachęcanie kolejnych osób do chodzenia tam naraża bezbronne zwierzęta na ich "leczenie". Swoją drogą pewnie jak przeczytają ten wątek puszczą jedną czy dwie złe opinie żeby zyskać na wiarygodności. Albo trzeba założyć forum/grupę do opisu prawdziwych sytuacji, które mają tam miejsce.
Aga
1/5
Panie Rafale w 100% sie zgadzam moja opinia została wyrzucona po kilku dniach.
Moja historia z ta klinika jest przerażająca a oni kupują fakowe opinie i robią otoczkę ze są najlepszymi wetami na Śląsku a nie znają się na swojej robocie !!!!
ZAŁÓŻMY GRUPĘ!!!!
Kasia
3/5
Jutro zawożę tam kotkę na sterylizację. Mam się obawiać?
Olivia
1/5
Okropna przychodnia
Kasują złe komentarze
Naciągacze
Sfinks
1/5
Nie polecam wyłudzacze pieniędzy, aby kupić szampon do kąpieli dla kota Sfinksa zażądano konsultacji dermatologicznej nie wiem u kogo bo takiej specjalizacji nie ma w weterynarii
Rafał
1/5
Specjalizacje to u nich hit sezonu. Pomijając, że takowych oficjalnie w weterynarii nie ma (poza nielicznymi, które można znaleźć na stronie izby weterynaryjnej), to każda z ich "specjalistek" ma góra 30 lat. Pani internistka 2 czy 3 lata po studiach... Wydawałoby się że tak rozległa dziedzina wymagałaby doświadczenia. Nie wspomnę o pani neurolog, która nie potrafi przeliczyć dawki leku. No cóż, efekty widać gołym okiem. Nie zabierajcie tam swoich zwierząt!

Zwrócie uwagę kiedy zaczęły puszczać jakiekolwiek negatywy na googlu (i przeczytajcie moją poprzednią opinię tutaj). Wiarygodność zwiększona, a że tylko o wysokich cenach, bo ludzie się czepiają... I te odpowiedzi... No cóż. Przemyślcie to sami.
Zbigniew K.
5/5
A ja polecam ta przychodnie... wyglada na jakiś hejt tutaj. Z tego co się orientuje to z Google opinii usunąć się nie da- sam mam firmę i profil na Google. Korzystam od 2 lat i polecam.
Marta
5/5
Polecam ❤️
Andrzej
5/5
Ogrom wiedzy, profesjonalne i empatyczne podejście do zwierząt. Polecamy z kotką Karlą!
Justyna
5/5
Profesjonalna oraz serdeczna obsługa!!! Polecam
Maciek
5/5
Widać że dziwna fala hejtu się tu zrobiła, wbrew opiniom ja polecam z moimi zwierzakami, nigdy nie odmówiono mi pomocy nawet jak przyszłem nieumowiony, psiak nie boi się wejść do lecznicy. Lekarze z dużą wiedzą.
Oliwia
5/5
Serdecznie polecam! Byliśmy z pieskiem na wizycie kardiologicznej, doktor Ania z cudownym i spokojnym podejściem do zwierząt, badanie przebiegło bardzo dobrze.Na każde pytanie padła szczegółowa odpowiedz.Wrócimy z pewnością!
Zuzia
5/5
Bardzo polecam. Są profesjonalni, maja wiedzę, ale widzę, ze wymagają od siebie a nie idą na łatwiznę. Moj zwierzak uwielbia tu przychodzić.
Rozumiem, ze ktoś może wyrazić swoje niezadowolenie ale tego hejtu tu nie rozumiem.
Ja polecam wszystkim!!
Olek
5/5
Najlepsza klinika do jakiej trafił mój pupil! Panie z zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy zajęły się moim psiakiem. Pełen profesjonalizm i perfekcyjne podejście do zwierzęcia. Polecam!
Borys
5/5
Bardzo polecam.

I współczuje wszystkim frustratom tutaj obecnym, ze nie maja nic innego do roboty tylko hejtowac innych.
Kasia kraw
5/5
Czizas jak to czytam to aż wystawie opornie ;-) to chyba dobrze, ze dziewczyny wyglądają na młode ;-) weci starzy się nie uczą!! Uratowały mi psa- z guza którego miałam "obserwować" tak tak - lekarz wyglądał na jakieś 50 lat ;D masakra serio. Laski są petarda, nie wiedza to mówią, wiedza to prowadzą z sercem. Nikt jie jest nieomylny... i serio??? Nie sprzedały Pani szamponu ?!?! Hahah no ... widocznie słusznie zrobiły ;D pozdrawiam hejterow, ja polecam... poczytajcie sobie swoją droga o ilości samobójstw w tym zawodzie i jak to wyglada bo przez takie osoby zaraz nie będziemy mieli gzie leczyć. Szanujmy się wzajemnie ....
Dodaj opinię