1. Weterynarze
  2. Podlaskie
  3. Białystok

Centrum Weterynaryjne Boliłapka

Rodzinna 16
Białystok

Informacje podstawowe

Telefon: 85 811 08 24
WWW: bolilapkabialystok.pl/
e-mail: [email protected]

Godziny otwarcia

PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00
SO08:00-20:00
ND08:00-20:00

Opinie o Centrum Weterynaryjne Boliłapka

Dodaj opinię
właściciel - Mariola, pies - Sonia
1/5
Mój wniosek - BOLIŁAPKA to - nieumiejętność postawienia diagnozy, czyli brak fachowości; naciąganie klientów przez wyznaczanie kosztownych wizyt (bezefektywnych), brak chęci pomocy choćby ze sprzedażą leków, opryskliwość , bo i tak inni klienci stoją za drzwiami trzymając kasę w rękach. Poziom wiedzy - bardzo średni.

Zgłosiłam się z mocno kaszlącym i duszącym się psem. Pies kaszlał i nie mógł nabrać tchu. Takie ataki powtarzały się kilkadziesiąt razy na dobę, najczęściej w nocy . Mój zwierzak słaniał się na nogach, szybko się męczył, właził mi na ręce żeby go nieść.

!!! Lekarze Boliłapki leczyli psa na zakażenie przyzębia !!!. (CLAVASEPTIN, BIOPROTECT)

Poinformowałam, że wczoraj dałam psu Ibuprom, bo myślałam, że mu pomogę, więc dołączyli leczenie owrzodzeń żołądka (ULGASTRAN i HELICID). Kaszel i duszności u psa były coraz częstsze i silniejsze.
Umówiono nas z tutejszym kardiologiem, który osłuchał i nic nie stwierdził. Zbadał morfologię, była ok, zapisał echo serca, ale bez pośpiechu.
Po dwóch tygodniach "bujania" się w Boliłapce i pogarszającym się stanem psa, poszłam do p.Rudobielskiej, która na pierwszej wizycie zdiagnozowała chore serce i mocno zalegający płyn w płucach uniemożliwiający oddychanie. Natychmiast podała CARDALIS - weterynaryjny lek, który od razu pomógł i skierowała na dalsze badania. Po uzyskaniu wyników dołączyła resztę potrzebnych leków. PIES OŻYŁ. Poprosiłam o receptę na te leki i dowiedziałam się, że to są weterynaryjne i nie ma apteki, w której właściciele czworonogów mogliby ją zrealizować, dlatego nie wypisuje się na to recepty tylko kupuje się je wyłącznie u weterynarza. Obecnie p. Rudobielska jest na urlopie, więc poszłam z pustymi blistrami i dawkowaniem do Boliłapki, a tu mało uprzejmy pan stwierdził, że bez recepty nie sprzeda, chyba że to ich lekarze zapisali. Ignoranctwo w najczystszej postaci. Paradoks taki, że Boliłapka leczyła chore przyzębie. Potrzebne leki bez problemu kupiłam u innego weterynarza.

JA do Boliłapki NIE PÓJDĘ , I ODRADZAM INNYM !!! słone płacenie za nic.
urszula
1/5
Przede wszystkim totalny brak empatii oraz haotycznosć w działaniach medycznych.Jeżeli lekarz przyjmuje równocześnie trzy psy to nie jest w stanie dobrze zdiagnozować choroby zwierzęcia.Po drugie pobranie analiz i oczekiwanie na wyniki około2godz.u ciężko chorego psa to śmieszne w XXI w.kiedy aparatura wykonuje analizę w przeciągu 15-20 min.Po zwróceniu uwagi personel się miota i ma pretensję do właściciela że w ciężkim stanie przywozi psa do nich.Niestety ale nie było wyjścia ponieważ świadczą usługi w godz. kiedy inni lekarze weterynarii maja zamknięte gabinety.Była sobota po godz.15 i zrobienie badań diagnostycznych/USGJ.brzusznej oraz ECHA serca/nie było możliwe.Byłam z psem 2.godz.nik nie postawił konkretnej diagnozy .Pies odszedł.Odradzam wizyty w tym centrum.
JAN
5/5
Bardzo dziękujemy za fachową i serdeczną opiekę nad naszą psicą doktor Zuzi Sołowianiuk. Piszę "po nazwisku" gdyż to właśnie ta osoba jest lekarzem weterynarii prowadzącym psicę.
Magda
5/5
Fachowa i świetna opieka, wczoraj moja sunia miała wykonany zabieg sterylizacji, ma niewielką dziurkę:) na brzuchu i dziś lata szczęśliwa jakby nigdy nic:))) dziękuję za extra opiekę!!!
Jolanta
5/5
Są naprawdę świetni! Zajęli się moją Psotka serdecznie i dokładnie. Co prawda sunia już za Tęczowym Mostem, ale to nie Ich wina... Po prostu mała wybrała inaczej...
Co do opiniiz użyciem nazwiska doktor Marii B. - kiedyś leczyla jedną z moich poprzednich dziewczyn. Przez miesiąc leczona była na... angine... Doktor Ewa F. wróciła z urlopu i od razu, tylko spojrzała na Mrowe, ppwiedziala - nosowka. Ale było już za późno... Musiałam uśpić 8 miesięcznego szczeniaka, po szczepieniach...
W Bolilapce bylam "obsluzona" kompetentnie, wszystko mi wytlumaczono o co chodzi, zrobili szereg badań - morfologia USG biochemia... Stało się jak się stalo... Ale wielkie dzięki za starania. Sam zabieg eutanazji był przeprowadzony bardzo profesjonalnie - z empatia i zrozumieniem. Wszystko było jasno wytłumaczone co i jak po kolei, mogłam spokojnie pożegnać się z psiakiem... Byłyśmy ze sobą 15 lat. Zasnęła w spokoju i teraz hasa w psim raju...
Wojtek
5/5
Super , naprawdę fajna klinika.
Katarzyna
5/5
"Bolilapka" to najwspanialsza wet. w Bialymstoku oddają swoje serce każdemu zwierzęciu umieja bardzo dobrze leczyc umieją podejsc do zwierzatka z sympatia z każdym jaki pupil do nich zajdzie umieją porozmawiac.Oni staraja sie z calych sil ile jest w mocy weterynarzy leczyc a nie usypiac bo po to Oni są.Bardzo polecam ich każdemu pupilowi.Pozdrawiam wszystkich opiekunów czworonogów oraz caly Zespól Wet.Bolilapki z ul. Rodzinnej 16 w Bialymstoku.
Joanna
1/5
Przykro mi i cierpię bardzo bo właśnie odszedł YOGI. "Leczony " w tej "klinice" z rozpoznaniem zerwania więzadła przez trzy tygodnie. Badania zalecane porobione, następnych nie doczekał. Uważam tą klinikę za nic nie wartą. Lekarze to sami stażyści którzy się uczą. Ale dlaczego na moim psie? Jeżeli to kogoś interesuje to stanowczo odradzam oddawanie w ich ręce swoich pupili

Dodaj opinię