1. Gabinety weterynarii
  2. Białystok

Centrum Weterynaryjne Boliłapka

Rodzinna 16
Białystok

Informacje podstawowe

Godziny otwarcia

poniedziałek-niedziela 08:00-20:00

Dodatkowe informacje

Opinie o Centrum Weterynaryjne Boliłapka

Dodaj opinię
1/5
Mój wniosek - BOLIŁAPKA to - nieumiejętność postawienia diagnozy, czyli brak fachowości; naciąganie klientów przez wyznaczanie kosztownych wizyt (bezefektywnych), brak chęci pomocy choćby ze sprzedażą leków, opryskliwość , bo i tak inni klienci stoją za drzwiami trzymając kasę w rękach. Poziom wiedzy - bardzo średni.

Zgłosiłam się z mocno kaszlącym i duszącym się psem. Pies kaszlał i nie mógł nabrać tchu. Takie ataki powtarzały się kilkadziesiąt razy na dobę, najczęściej w nocy . Mój zwierzak słaniał się na nogach, szybko się męczył, właził mi na ręce żeby go nieść.

!!! Lekarze Boliłapki leczyli psa na zakażenie przyzębia !!!. (CLAVASEPTIN, BIOPROTECT)

Poinformowałam, że wczoraj dałam psu Ibuprom, bo myślałam, że mu pomogę, więc dołączyli leczenie owrzodzeń żołądka (ULGASTRAN i HELICID). Kaszel i duszności u psa były coraz częstsze i silniejsze.
Umówiono nas z tutejszym kardiologiem, który osłuchał i nic nie stwierdził. Zbadał morfologię, była ok, zapisał echo serca, ale bez pośpiechu.
Po dwóch tygodniach "bujania" się w Boliłapce i pogarszającym się stanem psa, poszłam do p.Rudobielskiej, która na pierwszej wizycie zdiagnozowała chore serce i mocno zalegający płyn w płucach uniemożliwiający oddychanie. Natychmiast podała CARDALIS - weterynaryjny lek, który od razu pomógł i skierowała na dalsze badania. Po uzyskaniu wyników dołączyła resztę potrzebnych leków. PIES OŻYŁ. Poprosiłam o receptę na te leki i dowiedziałam się, że to są weterynaryjne i nie ma apteki, w której właściciele czworonogów mogliby ją zrealizować, dlatego nie wypisuje się na to recepty tylko kupuje się je wyłącznie u weterynarza. Obecnie p. Rudobielska jest na urlopie, więc poszłam z pustymi blistrami i dawkowaniem do Boliłapki, a tu mało uprzejmy pan stwierdził, że bez recepty nie sprzeda, chyba że to ich lekarze zapisali. Ignoranctwo w najczystszej postaci. Paradoks taki, że Boliłapka leczyła chore przyzębie. Potrzebne leki bez problemu kupiłam u innego weterynarza.

JA do Boliłapki NIE PÓJDĘ , I ODRADZAM INNYM !!! słone płacenie za nic.