Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.

Informacje podstawowe

Godziny otwarcia

PN11:00-13:00
WTnieczynne
ŚR11:00-13:00,fr11:00-13:00
CZnieczynne
PTnieczynne

Opinie o Weterynarz

Dodaj opinię
Valdi
1/5
Nie polecam nikomu weterynarza w Jastarni.
Dnia 06.08.2020r mój pies bardzo źle się poczuł. Był bardzo słaby. Postanowiliśmy udać się do weterynarza w Jastarni. O godzinie 10.55 przyjmą nas lekarz. Weterynarz dostał od nas dokładną rozpiskę jak i czym był leczony nasz pies rasy Labrador, przed wyjazdem na wczasy oraz jakie leki przyjmował na stałe. Między innymi brał leki na serce oraz tarczycę. Po zapoznaniu się z papierami oraz zbadaniu psa, stwierdził, że ma zaczerwienione gardło oraz ma podwyższoną temperaturę. Postanowił zaaplikować mojemu psu antybiotyk oraz pyralginę na zbicie gorączki. Po około godzinie temperatura zaczęła spadać, ale niestety po trzech i pół godzinie serce tego nie wytrzymało i mój ukochany przyjaciel zmarł. Dopiero po śmierci mojego kochanego psa dowiedziałem się, że psom nie powinno się podawać pyralginy na zbicie temperatury(są inne sposoby), zwłaszcza przy chorym sercu, ale niestety było to już za późno i teraz muszę z tym żyć.
Barbara
5/5
Polecam . Od lat mam pod opieką sunię u weta w Jastarni . Moja sunia i ja jesteśmy zadowoleni 😁 nic dodać 🦮👍
Jacek
5/5
Konkretny weterynarz ,bez zbędnych ceregieli ,diagnozy w punkt trafnie i skutecznie , moja 15 letnia sunia była jego pacjentką przez ostatnie lata życia. Z nowym psem napewno go odwiedzimy:)