1. Weterynarze
  2. Łódzkie
  3. Łódź

Klinika Weterynaryjna Braci Mniejszych

Jana Pawła II 37
Konstantynów Łódzki

Informacje podstawowe

Telefon: 42 211 11 03
WWW: klinikabm.pl
e-mail: [email protected]

Godziny otwarcia

PNnieczynne
WTnieczynne
ŚRnieczynne
CZnieczynne
PTnieczynne

Opinie o: Klinika Weterynaryjna Braci Mniejszych

Dodaj opinię
Irena
5/5
29-09-2020 18:45
Mój piesek York był leczony w tej klinice i uratowano mu życie. Profesjonalna opieka, miła obsługa i atmosfera. Jestem zadowolona
Halina
1/5
06-01-2021 12:47
Nie polecam!!! Po wielu latach współpracy, jako hodowca zwierząt rasowych, otrzymałam zakaz korzystania z usług tej kliniki, ponieważ ośmieliłam się krytykować pracę niektórych lekarzy , a dokładnie za UMIESZCZENIE W INTERNECIE SWOJEJ OPINII!
Lidia
5/5
15-05-2021 21:35
Wczoraj pożegnałam mojego czworonoznego przyjaciela Kropke.
Opiekę i wsparcie jakie otrzymałam w klinice były na wagę złota..Pan doktor Sańko wykazał się dużą wrażliwością i empatia... płacze od wczoraj nieustannie ale pocieszam się że wybrałam klinikę Braci Mniejszych na ,,ten moment"
Lidia Żuber
Krytyczna
1/5
07-08-2021 09:26
Absolutnie nie polecam w tej klinice lekarza Karoliny Bielińskiej. Udałam się do kliniki z chomikiem z problemami jelitowymi. Chomik był już leczony w innej klinice, tutaj chciałam go tylko wzmocnić glukoza. Podczas badania USG, które uznała za słuszne lekarka, chomik dwukrotnie raz za razem upadł lekarce z rąk. Z wysokości stołu czyli 1.5 m metra na kafelki. Po tym praktycznie przestał się ruszać tylko ledwo drgala mu nóżka. Samo badanie USG również było przeprowadzone w sposób mało delikatny. Jestem wściekła ponieważ chodnik po wizycie był w gorszym stanie niż pojechał do kliniki . Co to za lekarz, który zamiast pomóc doprowadza zwierzę do sytuacji krytycznej? Nawet moje dziecko wie, że upadek chomika z wysokości grozi mu śmiercią a co dopiero gdy zwierzę jest już obolałe ?
Nic nie usprawiedliwia takiego lekarza, nawet fakt że za wizytę i badanie nie pobrał w tej sytuacji pieniędzy.
Martyna
1/5
11-07-2022 20:54
Bardzo Bardzo nie polecam tej niby kliniki weterynaryjnej !!!! Byłam tam psem Pani dr blondynka szczupła w okularach nie chciała podać nic psu chociaż wiedziała jakim jest w stanie tam czas się liczył a dla Pani dr i kliniki liczą się tylko kasa !!! A nie zwierzęta .Pani dr wymyśla wszystkie badania chociaż pies miał już robione żeby tylko nabić kasę Chciała zostawić psa na noc , ja się nie zgodziłam bo widziałam jakim stanie jest mój pies. Pani jak o tym usłyszała o tym to rzuciła aparatem do USG i krzyczała jak szalona że następnym pacjent już czeka a ja mam zabierać psa i wyjść.Niestety pies odszedł 30 minut po wyjściu z kliniki weterynaryjnej a Pani dr chciała zostawić psa na noc ,Tak tam tak wiedzą jak leczyć psa tylko kasa się liczy bardzo nie polecam
Jak bym pojechał gdzieś indziej to pies by żył .nigdy więcej tej klinki NIE POLECAM !!!
Agata i Gigi
5/5
22-08-2023 10:11
Wszyscy pracownicy kliniki z którymi mieliśmy styczność odznaczali się niezwykłą empatią i pasją do swojego zawodu. Udzielili nam kompleksowej pomocy przy wstrząsie mózgu naszego szczeniaczka. Chociaż byliśmy przerażeni to mieliśmy pewność że piesek jest pod profesjonalną opieką.
Ceny, pomimo ze były to stawki weekendowe, nie są wcale zbyt wygórowane. W razie problemów zdrowotnych zwierzaka bardzo polecam klinikę.
Dodaj opinię