1. Weterynarze
  2. Łódzkie
  3. Łódź

Klinika Weterynaryjna Braci Mniejszych

Jana Pawła II 37
Konstantynów Łódzki

Informacje podstawowe

Telefon: 42 211 11 03
WWW: klinikabm.pl
e-mail: [email protected]

Godziny otwarcia

PNnieczynne
WTnieczynne
ŚRnieczynne
CZnieczynne
PTnieczynne

Opinie o Klinika Weterynaryjna Braci Mniejszych

Dodaj opinię
Irena
5/5
29-09-2020 18:45
Mój piesek York był leczony w tej klinice i uratowano mu życie. Profesjonalna opieka, miła obsługa i atmosfera. Jestem zadowolona
Halina
1/5
06-01-2021 12:47
Nie polecam!!! Po wielu latach współpracy, jako hodowca zwierząt rasowych, otrzymałam zakaz korzystania z usług tej kliniki, ponieważ ośmieliłam się krytykować pracę niektórych lekarzy , a dokładnie za UMIESZCZENIE W INTERNECIE SWOJEJ OPINII!
Lidia
5/5
15-05-2021 21:35
Wczoraj pożegnałam mojego czworonoznego przyjaciela Kropke.
Opiekę i wsparcie jakie otrzymałam w klinice były na wagę złota..Pan doktor Sańko wykazał się dużą wrażliwością i empatia... płacze od wczoraj nieustannie ale pocieszam się że wybrałam klinikę Braci Mniejszych na ,,ten moment"
Lidia Żuber
Krytyczna
1/5
07-08-2021 09:26
Absolutnie nie polecam w tej klinice lekarza Karoliny Bielińskiej. Udałam się do kliniki z chomikiem z problemami jelitowymi. Chomik był już leczony w innej klinice, tutaj chciałam go tylko wzmocnić glukoza. Podczas badania USG, które uznała za słuszne lekarka, chomik dwukrotnie raz za razem upadł lekarce z rąk. Z wysokości stołu czyli 1.5 m metra na kafelki. Po tym praktycznie przestał się ruszać tylko ledwo drgala mu nóżka. Samo badanie USG również było przeprowadzone w sposób mało delikatny. Jestem wściekła ponieważ chodnik po wizycie był w gorszym stanie niż pojechał do kliniki . Co to za lekarz, który zamiast pomóc doprowadza zwierzę do sytuacji krytycznej? Nawet moje dziecko wie, że upadek chomika z wysokości grozi mu śmiercią a co dopiero gdy zwierzę jest już obolałe ?
Nic nie usprawiedliwia takiego lekarza, nawet fakt że za wizytę i badanie nie pobrał w tej sytuacji pieniędzy.
Dodaj opinię